Indoor oefencross

Indoor oefencross | Ouderkerk a/d Amstel

17 december 2017

Op zondag 17 december organiseren wij een indoor-oefencross op stal Amstelhoeve in Ouderkerk aan de Amstel.
Er wordt een parcours uitgezet voor de klasse BB, B en L paarden & pony's. Elke rubriek wordt op stijl beoordeeld, na afloop van de rubriek is de prijsuitreiking voor de beste stijlruiters in de kantine.

INFO:

  • 17 december 2017
  • Vanaf +/-14;00 tot 21:00 uur
  • Er is vers gemaakte stamppot verkrijgbaar in de kantine
  • € 10,- per start (2 keer starten is toegestaan)
  • Betalen kan in de kantine, contant of pinnen
  • Rubrieken paarden: BB - B - L
  • Rubrieken ponies: BB - B - L - M
  • Inschrijven mogelijk t/m 14 december 2017 of tot wanneer de startlijst vol is.
  • Het deelnemen aan deze oefencross geschiedt geheel op eigen risico.

Benodigdheden:

  • Cap
  • Body protector
  • Enige ervaring met springen

Adres:

Ronde Hoep West 23, Ouderkerk aan de Amstel

Let op navigatie apparatuur volgt meestal een route door de Kerkstraat, Deze is niet toegestaan voor vrachtwagens en voor trailers!

Klik hier voor de route beschrijving

 

Voor vragen:

Nick Ros
+31645734904
info@nickros.nl

Definitieve startlijst:

Startlijst versie 2.0      
         
Tijd per rondje:      
00:03        
         
BB Pony 13:50 Parcours lopen  
         
1 14:00:00 1 Maaike Heijn Janneke
2 14:03:00 0 Eva Kapteijn Denise
3 14:06:00 1 Lola van Duuren Lola
4 14:09:00 2 Maaike Heijn Janneke
5 14:12:00 2 Lola van Duuren Lola
6 14:15:00 0 Anne Richter Zeus
         
    Verhogen    
B Pony 14:20:00 Parcours lopen  
         
1 14:20:00 1 Kelly Hut-Wattjes Sandro’s Savannah
2 14:23:00 1 Gigi van Leeuwen Agnes
3 14:26:00 2 Kelly Hut-Wattjes Sandro’s Savannah
4 14:29:00 1 Lotte Stringer Enjoy
5 14:32:00 1 Jolie Schaling Mad Max
6 14:35:00 2 Gigi van Leeuwen Agnes
7 14:38:00 2 Lotte Stringer Enjoy
8 14:41:00 2 Jolie Schaling Mad Max
9 14:44:00 1 Amber Coster Wesley
10 14:47:00 1 Joyce Robijn Tyqa
11 14:50:00 1 Shanna Spaargaren Sita
12 14:53:00 1 kim holstege flasch dance
         
    Verhogen    
         
L Pony 15:10:00 Parcours lopen  
         
1 15:20:00 2 Amber Coster Wesley
2 15:23:00 2 Joyce Robijn Tyqa
3 15:26:00 2 Shanna Spaargaren Sita
4 15:29:00 2 kim holstege flasch dance
5 15:32:00 1 Sharon Coevert Desperado
6 15:35:00 1 Mariska witte Cadanza
  15:38:00 1 Bente jalving Gameboy v/d Lindenhoeve
         
    verhogen    
         
1 15:45:00 2 Mariska witte Cadanza
2 15:48:00 2 Sharon Coevert Desperado
3 15:51:00 1 Bente jalving Gameboy v/d Lindenhoeve
         
    Verlagen    
         
BB Paard 16:00:00 Parcours lopen  
         
1 16:10:00 0 Tamar smulders Lidy
2 16:13:00 0 Myrthe Panman Ditism
3 16:16:00 1 Annebelle Telina
4 16:19:00 1 Myrthe Panman Ditism
5 16:22:00 2 Maaike Feltmann Fee
6 16:25:00 1 Annebelle Telina
7 16:28:00 2 Maaike Feltmann Fee
8 16:31:00 2 Priscilla Bakker Lady
9 16:34:00 0 Jessica den Hertog Isabeau
10 16:37:00 1 Laura van Diemen Foradosch
11 16:40:00 1 M. Scholten Capone
12 16:43:00 1 Jessica den Hertog Isabeau
13 16:46:00 2 Laura van Diemen Foradosch
14 16:49:00 2 M. Scholten Capone
15 16:52:00 2 Nikita Kouwenhoven Jumbo last Chance
16 16:55:00 1 Susanne Jansen Aladin
17 16:58:00 1 Floor Greeve Zitaan
18 17:01:00 1 Marit de Pagter Hollywood-star Z
19 17:04:00 2 Nikita Kouwenhoven Jumbo last Chance
20 17:07:00 2 Susanne Jansen Aladin
21 17:10:00 2 floris van uden Don Juan
22 17:13:00 1 Aleksandra Freek
23 17:16:00 1 Astrid Elkerbout Major
24 17:19:00 0 floris van uden Don Juan
25 17:22:00 2 Aleksandra Freek
26 17:25:00 2 Denise Kerssens Springwell Bawn
27 17:28:00 0 Naomi van den Bunt Whinney
28 17:31:00 0 Lotte Greeve Zitaan
29 17:34:00 2 Laura Trivulzio Hernan Termo
30 17:37:00 1 Bernice Vermeulen Diejona
31 17:40:00 1 Danique vermeulen Kalinka van het nachtegalehof
32 17:43:00 1 Emma van Beuzekom A Paulien
33 17:46:00 1 George Scheffer Misty
34 17:49:00 1 Romy Schijve Vivachi
35 17:52:00 1 Maike Sommer Fren Fine
36 17:55:00 1 Esmee Kerste ocala
37 17:58:00 1 Stacy Baily
         
    Verhogen    
         
B Paard 16:10:00 Parcours lopen  
         
1 18:20:00   Bernice Vermeulen Diejona
2 18:23:00 2 Danique vermeulen Kalinka van het nachtegalehof
3 18:26:00 2 Emma van Beuzekom A Paulien
4 18:29:00 2 George Scheffer Misty
5 18:32:00 2 Romy Schijve Vivachi
6 18:35:00 2 Maike Sommer Fren Fine
7 18:38:00 2 Esmee kersten Ocala
8 18:41:00 2 Stacy Baily
9 18:44:00 2 Francien Dennis
10 18:47:00 1 Suzanne de Heus Invincible
11 18:50:00 1 Francien Dennis
12 18:53:00 2 Gina ter Heide Bariton
13 18:56:00 2 Suzanne de Heus Invincible
14 18:59:00 2 Laura van velzen Mickey Finn
15 19:02:00 2 Esmee kersten Hernan termo
16 19:05:00 1 Gina ter Heide Bariton
17 19:08:00 0 Laura van velzen Mickey Finn
18 19:11:00 2 Hanna Raaf
19 19:14:00 1 Rowan van Rooijen Weydabella
20 19:17:00 1 Michelle Hazelzet Ustinov
21 19:20:00 1 Amy van Gent Daytona
22 19:23:00 1 Robine Schmetz Florano
23 19:26:00 1 Francien Lidy
         
    Verhogen    
         
L Paard 19:35 Parcours lopen  
         
1 19:45:00   Rowan van Rooijen Weydabella
2 19:48:00 2 Michelle Hazelzet Ustinov
3 19:51:00 2 Amy van Gent Daytona
4 19:54:00 2 Robine Schmetz Florano
5 19:57:00 2 Jos Houben Captain Suarez
6 20:00:00 2 Lotte wilmont Wirona
7 20:03:00 1 Rinus Aldenkamp
8 20:06:00 1 Jos Houben Captain Suarez
9 20:09:00 1 Lotte wilmont Wirona
10 20:12:00 2 Rinus Aldenkamp
11 20:15:00 2 Robbert Verkerk Brave Top
12 20:18:00 2 Wieke de Jong Boef
13 20:21:00 1 Jonna Balk Swarovski
14 20:24:00 1 Robbert Verkerk Brave Top
15 20:27:00 1 Wieke de Jong Boef
16 20:30:00 2 Eline Geurs Sterre van de Posthoeve
17 20:33:00 2 Rosa Raaf
18 20:36:00 2 Jonna Balk Swarovski
         
         
  Info:      
  Het is verplicht een body protector te dragen!
  De startijden zijn richttijden, het kan in of uit lopen.
         

Deelnemerslijst:

Naam ruiter:Naam paard:Klasse 1e parcours:Klasse 2e parcours:Opmerkingen: