Oefenspringen | 26 september

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/9/b/4/nickros.nl/httpd.www/wp-content/plugins/participants-database/classes/PDb_List_Query.class.php on line 223

Zaterdag 26 september is er oefenspringen op Stal Amstelhoeve Ouderkerk aan de Amstel georganiseerd door Stichting Hippische Promotie

Klik hier om in te schrijven

Op zondag 27 september organiseerd de RV SPA ook een springwedstrijd op stal Amstelhoeve.
Hiervoor kan je inschrijven via mijnknhs.nl.
Voor meer informatie kunt u een mailtje sturen naar springen@rvspa.nl

Info:

  • Zaterdag 26 september vanaf +/-16:00 uur
  • De startlijst zal een dag van te voren op www.nickros.nl worden gepubliceerd.
  • Het oefenparcours staat outdoor in een 90×80 rijbaan.
  • € 10,00 voor 1 rondje.
  • € 15,00 voor 2 rondjes.
  • Het deelnemen aan dit oefenparcours geschiedt geheel op eigen risico.
  • Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lune Sauer: 0654983395, office@nickros.nl

COVID-19 Protocol:

  • Houd de 1,5m regel in acht (ook bij het parkeren)
  • Kom niet als je, of iemand in je huishouden koorts of verkoudheidsklachten heeft
  • inschrijfgeld dient contant gepast betaald te worden
  • Blijf niet langer dan nodig op het wedstrijd terrein

Adres:

Stal Amstelhoeve
Rondehoep West 23
1191 KK Ouderkerk aan de Amstel

Let op!: Navigeer eerst naar de Jan Benninghweg

– Over de blauwe brug (Jan Benninghweg) de weg vervolgen
– Onder viaduct door, hierna met de bocht mee naar rechts (Polderweg)
– Aan het einde van deze weg linksaf (Ronde Hoep West)
– De Amstel ligt nu aan je rechterhand
– Stal Amstelhoeve is de 2e oprit aan je linkerhand
– Parkeren op het parkeerterein (achter bij de grote machines)

Startlijst oefenspringen 26 september
laatste versie bijgewerkt om 14:55
De kantine is weer open en heeft een lekkere daghap in de aanbieding.
±15:50 parcourlopen
pony’s 30 cm
16:00 1 aniella Max
16:02 2 aniella Max
pony’s 50 cm
16:10 3 Roos Bosse Tafwys Hyacint
16:12 4 Charlie Boom Baelfire
paarden 50 cm
16:20 5 Anne Bosse Palpite
16:22 6 Carmell Labanthos Fortuna
16:24 7 Anne Bosse Palpite
16:26 8 Ruth Thomas OGrady Dutchie
16:28 9 Marloes Willemsen Joint
16:30 10 Anne Fleur Schnepper Zucchero
paarden 70 cm
16:37 11 Ruth Thomas OGrady Dutchie
16:39 12 Marloes Willemsen Joint
15 min parcourslopen
pony’s 70 cm
17:00 13 Roos Bosse Tafwys Hyacint
17:02 14 Charlie Boom Baelfire
17:04 15 Dijon Uitbeijerse Black Jack
17:06 16 Lili Schönherr Jumper
pony’s 80 cm
17:13 17 Dijon Uitbeijerse Black Jack
17:15 18 Lili Schönherr Jumper
17:17 19 Paige Heymans Admiraal
17:19 20 Estelle Da Costa Gomez Wonder
17:21 21 Paige Heymans Admiraal
17:23 22 Kimberley Vermeulen Oak Forest Sydney
pony’s 90 cm
17:30 23 Estelle Da Costa Gomez Wonder
17:32 24 Kimberley Vermeulen Oak Forest Sydney
15 min parcourslopen
paarden 80 cm
17:50 25 Anne Fleur Schnepper Zucchero
17:52 26 Michelle Moen Gianni
17:54 27 Lune Ocala
17:55 28 Michelle Moen Gianni
17:57 29 Rina van der Kolk Charmain
17:59 30 Valerie Rhemrev Ilias R
18:01 31 Merel de Braaf Fascine
18:03 32 Carmell Kadans
18:05 33 Jonna Balk Jumpy
18:07 34 Carmell Kadans
paarden 90 cm
18:14 35 Lune Ocala
18:16 36 Rina van der Kolk Charmain
18:18 37 Valerie Rhemrev Ilias R
18:20 38 Nicolien Hendrickx cést la vie
18:22 39 Nikita Kouwenhoven Jumbo last chance
15 min parcourslopen
paarden 100 cm
18:40 40 Sarah van Leeuwen Indy
18:42 41 Danielle Erasmo della monica
18:44 42 Sarah van Leeuwen Indy
18:46 43 Danielle Erasmo della monica
18:48 44 Nikita Kouwenhoven Jumbo last chance
paarden 110 cm
18:55 45 Kayleigh Stravers Haddaway
paarden 120 cm
19:02 46 Kayleigh Stravers Haddaway
paarden 100 cm
19:10 47 Sarah van Leeuwen Joy
19:12 48 Sarah van Leeuwen Joy

Deelnemerslijst:

Naam:Naam Paard:
Denise Major
Yoella Vriendin
Irene Vreeken Django
Faris Shalan Dolce
Iris Grandeur
Olivia Ording Yori
Carmell Noahlin
Yoella King
Alyse Wikerd Fire
Kelly Chiu Rosalyn
Beaudine Hoogeveen Mike
Katie Mulder Asco
Elysha ruijken Charming daylight
Valerie Mack de coups
Sophie Does Karim
Yoella Vriendin
Per Lammen Osamira
Olivia Byrne Sultan
Nancy Boef
Marija Lucky
Lotte Tina’s Lady Vom Purnitzgrund
Eya van Gelderen Jincelot VL
Lotus Hakuna
Carmell Molly
Francien Engelhard Noula
Mila Boy
Gjalt Retto
Satinka Amigo
Maud Wokke Zodiac SDM
Priscilla bakker Mirah belle

 

Geplaatst in Geen categorie.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *